KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143389
nr 1514 3389
Oidentifierad konstnär. Signerad, marin. Olja på duk, 37x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:28:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)